Drogi Kliencie!

 

Sprawdź aktualne taryfy usług.

Od 05.08.2020 obowiązuje taryfa:

Taryfa «Podstawowa» - wybierz tę taryfę, aby otrzymać raport o stanie finansowym co 30 dni. Koszt usług według tej taryfy wynosi 9.99 EUR, od pierwszego dnia złożenia wniosku. 

Zarchiwizowane stawki (ważne do 05.08.2020):

Taryfa «Podstawowa» - wybierz tę taryfę, aby otrzymać raport o stanie finansowym co 30 dni. Koszt usług według tej taryfy wynosi 20 zł, od pierwszego dnia złożenia wniosku. 

Anuluj lub przywróć subskrypcję

 

Jeśli nie chcesz otrzymywać raportów i korzystać z usługi, anuluj subskrypcję. Aby przywrócić subskrypcję, dodaj kartę do swojego konta i wybierz odpowiednią taryfę.

 

Bezpieczeństwo płatności

 

Bezpieczeństwo płatności realizowane jest za pomocą BANK EQUIER, który działa w oparciu o nowoczesne protokoły i technologie opracowane przez międzynarodowe systemy płatnicze VISA International i MasterCard International (3D Secure, USAF). Bezpieczeństwo przesyłanych informacji jest zapewnione przy użyciu nowoczesnych protokołów bezpieczeństwa internetowego (SSL / TLS). Przekazywanie otrzymanych poufnych danych Posiadacza karty (dane karty, dane rejestracyjne itp.) odbywa się za pośrednictwem zamkniętych sieci przesyłania danych certyfikowanych przez międzynarodowe standardy bezpieczeństwa bankowego PSI DSS poziomu 1.

Twoje dane są chronione.

Informujemy Cie o tranzakcji srodkow

Akceptuj

Informujemy Cie o tranzakcji srodkow

Akceptuj