Dlaczego nasze pożyczki są bezpieczne

Serwis internetowy do wyboru pożyczek MAZILLA chroni dane klientów przed "swoimi" i przed postronnymi hakerami, zapewnia poufne usługi i bezpieczeństwo w kontaktach z wierzycielami.

Poufność

Żadna z osób w Twoim otoczeniu nie dowie się, że złożyłeś wniosek o pożyczkę:

Możesz samodzielnie rozwiązać swoje problemy finansowe, nie poświęcając nikogo, i niczego nie ukrywając. Proces zaciągania pożyczki jest dla Ciebie jak najbardziej komfortowy.

Zachowanie przepisów prawa

Partnerami serwisu MAZILLA są organizacje kredytowe prowadzące działalność w zakresie mikrofinansowania na podstawie licencji. Wszystkie one pracują legalnie i monitorują zgodność z prawem we wszystkich aspektach.

Spełniamy wszystkie wymagania i przepisy, nie naruszamy prawa przy przetwarzaniu, przechowywaniu i przesyłaniu danych użytkownika. Wszystkie rozwiązania IT są projektowane z uwzględnieniem życzeń firm finansowych w zakresie ochrony i bezpieczeństwa.

Bezpieczeństwo

Wypełniasz online formularz zgłoszeniowy i wniosek na swoim komputerze, a nie odpowiadając na pytania eksperta od kredytu w hałaśliwym biurze. Przy tym nie musisz wykonywać kopii dokumentów i przekazywać komuś - wystarczy podać niezbędne informacje. Nikt nie będzie mógł skorzystać z kopii Twojego paszportu w celu zaciągnięcia pożyczki na cudze nazwisko lub zorganizowania innego oszustwa.

Nasi pracownicy nie widzą wprowadzanych danych, są one automatycznie szyfrowane i przetwarzane natychmiast przez serwis. Przetwarzanie wniosku odbywa się "wewnątrz": wybieramy odpowiednie pożyczki, wymagania których spełniasz, i odfiltrujemy te, które nie są dla ciebie dostępne.

Na wyjściu otrzymujemy ocenę punktową i ocenę zdolności kredytowej klienta, ale nie wiemy, ile ma on dzieci, gdzie mieszka i jakie otrzymuje wynagrodzenie. Jesteś już bezpieczny, ta informacja nie dostanie się do rąk osób postronnych i nie zostanie wykorzystana przeciwko tobie.

Możliwość przeglądania w bazie danych nie jest dostępna dla wszystkich naszych pracowników, praktykujemy rozgraniczanie praw dostępu i rejestrujemy wszystkie działania z informacjami w serwisie. Każde logowanie jest monitorowane i żaden pracownik nie może bezkarnie korzystać z informacji innych osób. W naszym systemie nie ma obcych.

Informacje są szyfrowane za pomocą protokołów SSL i przekazywane z zachowaniem wszelkich środków ostrożności, tak jak dzieje się to w bankach. Ryzyko wycieku jest nieobecne.

Informujemy Cie o tranzakcji srodkow

Akceptuj

Informujemy Cie o tranzakcji srodkow

Akceptuj