Jak zaciągnąć pierwszą pożyczkę

Proces składania wniosku o pomoc finansową jest tak prosty jak to tylko możliwe i zajmuje tylko kilka minut. Klient nie musi zbierać dokumentów, przyciągać poręczycieli ani korzystać z zabezpieczeń. Można otrzymać pożyczkę nie tylko w biurze firmy, ale także zdalnie za pośrednictwem połączenia internetowego.

Wypełnij kwestionariusz

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to zapoznać się z zasadami serwisu i zostawić wniosek.  Aby to zrobić, musisz podać w kwestionariuszu swoje imię i nazwisko, a także informacje o swoim numerze telefonu i adresie e-mail.

Wprowadź swoje dane osobowe

Po drugie, będziesz musiał wprowadzić własne dane, a wypełniając je, musisz zachować najwyższą ostrożność, ponieważ podane informacje powinny być poprawne.

Określ warunki pożyczki

Określ kwotę pożyczki i jej termin.

Sposoby przelewu pożyczki
Przelewem
Na rachunek elektroniczny
Na kartę
Gotówką
Na konto
Wskazówka 1

W trakcie wypełniania kwestionariusza konieczne jest wskazanie tylko prawdziwych informacji. W przypadku podania fałszywych informacji, prawdopodobieństwo odmowy otrzymania pożyczki jest wielokrotnie zwiększone. Dzięki wykorzystaniu wiarygodnych danych osoba nie tylko uzyskuje dostęp do pożyczonych środków, ale także do własnej historii kredytowej.

Wskazówka 2

Nie ignoruj wsparcia technicznego. Specjaliści serwisowi zawsze odpowiedzą poprawnie na pytania, pomogą zarejestrować się, zaciągnąć pożyczkę i opowiedzą o specyfice mikrokredytów i wszystkich interesujących Cię sprawach. Pamiętaj, że ponowne złożenie wniosku do MAZILLA o pożyczkę będzie jeszcze szybsze i wygodniejsze.