Często zadawane pytania

Przygotowaliśmy dla Ciebie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. W celu szybkiego znalezienia odpowiedzi użyj przycisku wyszukiwania.

Aby dokonać pożyczki, nie ma potrzeby zakładania osobistego konta. W serwisie online wystarczy podać swoje imię i nazwisko, numer telefonu komórkowego i adres e-mail.

Następnie zostanie obliczona dla ciebie ocena zdolności kredytowej i zostanie utworzony osobisty program finansowania, w tym w celu do poprawy historii kredytowej. Pozostanie wybrać odpowiednią pożyczkę i zaciągnąć ją, potwierdzając zgodę na ofertę.

Przy pierwszej pożyczce wydajemy od 2000 do 7000 zł, ale dla stałych kredytobiorców dostępne są większe kwoty Okres spłaty wynosi od 1 dnia do 1 miesiąca w przypadku pierwszych transakcji i do 6-24 miesięcy w przypadku powtórnych pożyczek. W przypadku ofert specjalnych można zaciągać pożyczki bez odsetek, przy podstawowych stawkach trzeba płacić 1-2% dziennie.

Tak, mamy ponad 40 partnerów - organizacje mikrofinansowe, wśród których są bardzo lojalni wierzyciele, gotowi pomóc w poprawieniu reputacji kredytobiorcy. Wybieramy dostępne opcje dla klientów z dowolną historią kredytową.

Za 15 minut możesz już dostać pieniądze: kwestionariusz jest przetwarzany automatycznie, wniosek rozpatrywany jest natychmiastowo, rejestracja odbywa się według wstępnie zatwierdzonych ofert, więc środki są wydawane bez odmowy w 95% przypadków.

Serwis działa przez całą dobę - bez przerw i dni wolnych. Wnioski są przetwarzane w każdej chwili natychmiast po otrzymaniu. Przy wysyłce zatwierdzonej kwoty na konto bankowe, pieniądze mogą trafić do klienta w ciągu kilka godzin lub nawet dni. W sobotni wieczór chyba nie dostaniesz pożyczki na konto bankowe, w niedzielę też, dostaniesz pieniądze tylko w poniedziałek.

Do wyboru kredytobiorca ma te opcje spłaty pożyczki, które wskazano w umowie z instytucją kredytową. 

Nie możesz znaleźć odpowiedzi? Napisz do nas!
Zadaj pytanie

Informujemy Cie o tranzakcji srodkow

Akceptuj

Informujemy Cie o tranzakcji srodkow

Akceptuj